• چهارشنبه ۲۶ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 984-2594-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

ظرفیت‌های فرهنگی مهمترین دستاوردهای کشور محسوب می‌شود


  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین ظرفیت‌های فرهنگی را مهمترین دستاوردهای کشور دانست و گفت: ظرفیت ناشناخته فرهنگی در درون ملت ایران وجود دارد که هیچ قدرتی نمی‌تواند با آن مقابله کند. 
  
به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، سردار غلامرضا سلیمانی صبح امروز در جلسه جهاد فرهنگی سپاه حضرت عباس (ع) با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب فرهنگی است اظهار کرد: بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران جمهوری اسلامی و نظام سیاسی بر آمده از اتقلاب است. 

وی با بیان اینکه پیروزی در دوران مقدس به وسیله سلاح و قدرت نظامی محقق نشد، گفت: ظرفیت ناشناخته فرهنگی در درون ملت ایران وجود دارد که هیچ قدرتی نمی‌تواند با آن مقابله کند که همین سبب رشد قدرت نرم و فرهنگی شده است. 
  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: ظرفیت‌های فرهنگی مهمترین دستاوردهای کشور محسوب می شود بایستی از این ظرفیت در همه امور استفاده شود اگر این ظرفیتها جدی گرفته نشود توطئه و نقشه‌های دشمن در آن رخنه پیدا خواهد کرد. 
  
وی ادامه داد: امروز فضای رسانه‌ای دشمن ایمان جوانان ما را نشانه رفته است بطوریکه از جهت جنگ نرم متمرکز بر موارد فرهنگی و اجتماهی ما شده است به همین دلیل تنها با تفکر فرهنگی بسیج می توان در مقابل قدرت مسموم دشمن ایستادگی کرد. 
  
وی با بیان اینکه فرهنگ اردبیل برگفته از فرهنگ عاشورا است، افزود: اردبیل دارای ظرفیت عمیق و اعتلا یافته مکتب عاشورا است و در دوران دفاع مقدس استان اردبیل و انقلاب اسلامی ایران نقش مهمی داشته است بطوریکه قیام خونین نیارق جزو اقدامات ارزنده مردم غیور استان اردبیل است. 
  
وی ادامه داد:قیام خونین نیارق یک حادثه مهم در کشور است و انتظار می رود برنامه‌های یادواره این قیام در رسانه ملی به شایستگی منعکس یابد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: