• دوشنبه ۲۸ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 985-22590-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

همزمان با عید غدیر؛

کافه فناوری در اردبیل افتتاح شد


همزمان با عید غدیر خم و در مرداد تحولی پارک علم و فناوری استان اردبیل کافه فناوری افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، در این مراسم که با حضور جمعی از فعالان و صاحبان کسب و کار نوآورانه در طبقه پائین پارک علم و فناوری اردبیل برگزار شد، مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل اظهار کرد: کافه فناوری در حقیقت با رویکرد نوآورانه سعی دارد تا زمینه حضور جوانان را در یک فضای معقول و منطقی فراهم آورد چرا که اساسا کافه‌ها محل فکر کردن، برقراری یک رابطه عقلانی و فضای تفکر و اندیشیدن است.

شفیع شفیعی خاطرنشان کرد: در حقیقت در این مکان‌ها که زمینه گفتگوی اخلاق‌مدارانه و امیدبخش فراهم می‌آید جوانان در کنار هم سعی می‌کنند از فرصت دورهمی در راستای تعالی فکر و اندیشه و حرکت به سمت تغییر و تحول استفاده کنند.

در این مراسم مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان اردبیل نیز گفت: ما ارتباط و تعامل خوبی را با پارک علم و فناوری داریم و هیچ مرز و حدی بین فعالیت ما و پارک وجود ندارد.

بهروز رزمی بیان کرد: در کافه فناوری که با هم اندیشی و همفکری جوانان نوآور و خلاق در پارک راه‌اندازی شده ما قطعا شاهد شکل‌گیری مجموعه‌های دانش بنیان و کسب و کار سودآور در حوزه آی‌سی‌تی خواهیم بود.

وی ضرورت راه‌اندازی مرکز رشد تخصصی آی‌سی‌تی را یادآور شد و تصریح کرد: اخیرا طرح نوآوری را وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان‌ها ابلاغ کرده تا با پرداخت تسهیلات مورد نیاز در قالب این طرح در سطح کشور 86 هزار فرصت شغلی ایجاد شود که سهم استان اردبیل از این تسهیلات کم بهره نیز مشخص شده است.

در این مراسم همچنین به همت و تلاش پارک علم و فناوری استان اردبیل کافه فناوری که به فضای کار اشتراکی پارک معروف است راه‌اندازی شد تا به فضای دورهمی  پاتوق جوانان در توسعه کسب و کارهای فناورانه تبدیل شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: