• دوشنبه ۱۱ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 986-7990-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

مدیر نظارت دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خبر داد:

پلمپ دومین واحد دندانپزشکی غیرمجاز طی دو هفته اخیر در اردبیل


مدیر نظارت و اعتباربخشی امور درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: طی دو هفته اخیر شاهد پلمپ دومین واحد دندانپزشکی غیرمجاز در اردبیل بودیم.

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، روزبه مقدم اظهار کرد: نهم شهریور ماه  طی بازدید مشترک کارشناسان اداره نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی استان، یک واحد دندانپزشکی غیرمجاز در یکی از محلات اردبیل پلمپ و فرد متخلف به مراجع قضایی تحویل داده شد.

وی خاطرنشان کرد: این مورد دومین پلمپ دندانپزشکی غیرمجاز طی دو هفته اخیر است که پس از شناسایی توسط کارشناسان اداره نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و با مشارکت اداره نظارت بر اماکن نیروی انتظامی انجام شده است.

مقدم افزود: فرد متخلف بازداشت شده دارای مدرک تحصیلی زیر دیپلم بوده و هیچگونه تحصیلات و اطلاعات علمی و آکادمیک پزشکی و دندانپزشکی نداشته است.

مدیر نظارت و اعتباربخشی امور درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل بیان کرد: مشکلات و عوارض ایجاد شده توسط این مراکز بسیار بالا بوده که در اکثر موارد باعث هزینه‌بر بودن روند درمانی و تاخیر در بازگشت وضعیت بیمار به حالت عادی می‌گردد.

مقدم یادآور شد: از عموم همشهریان درخواست می‌شود؛ هرگونه تخلف مربوط به حوزه درمانی یا دخالت غیرمجاز افراد فاقد صلاحیت در امر درمان‌های پزشکی و دندانپزشکی را به سامانه ۱۹۰ وزارت بهداشت اطلاع یا به اداره نظارت بر درمان دانشگاه گزارش کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: